تفاوت‌های مهم‌ بین لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021 که نمی‌دانید!

لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021

تفاوت‌های مهم‌ بین لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021 که نمی‌دانید!

چند سالی می‌شود که برند‌های معتبر پوشاک ورزشی مانند آدیداس، نایک، پوما، کاپا و … برای لباس‌های فوتبالی دو نسخه طراحی می‌کنند؛ 1. نسخه هواداری 2. نسخه پلیری. اگر تازه وارد دنیای فوتبال شده باشید، اولین سوالی که به ذهن‌تان می‌رسد این است که چه تفاوتی میان ورژن پلیری و هواداری وجود دارد؟ چرا باید برای پوشاک فوتبالی دو نسخه طراحی شود؟ جنس کدام یک بهتر است؟ در این مقاله قصد داریم تفاوت لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد را بررسی کنیم.

فقط کافیست چند دقیقه از وقتتان را در اختیار ما بگذارید تا اطلاعات مفیدی در این رابطه به دست بیاورید.

چرا دو نسخه از لباس‌های فوتبالی طراحی شده است؟

تا قبل از جام جهانی 2014 برزیل، برندهای معتبر پوشاک ورزشی تنها یک نسخه از لباس‌های فوتبالی تولید می‌کردند. ست‌های ورزشی که تن بازیکنان بود مجهز به تکنولوژی گردش هوا و از بهترین پارچه‌ها استفاده می‌کردند. هزینه این ست ورزشی برای هوادارانی که علاقه‌مند به پوشیدن ست تیم محبوب‌شان بودند، بسیار گران تمام میشد. به همین علت ورژن هواداری و پلیری بعد از جام جهانی 2014 برزیل وارد بازار جهانی پوشاک ورزشی شد. AUTHENTIC به معنی ورژن بازیکن و REPLICA ورژن هوادار دو نسخه موجود در بازار هستند.

چه تفاوت‌هایی بین لباس پلیری و هواداری اول منچستریونایتد 2021 وجود دارد؟

لباس اول منچستریونایتد برای فصل 2021 که توسط برند آدیداس طراحی و تولید شده است، دارای دو نسخه پلیری و هواداریست. چند تفاوت مهم در این دو ورژن به چشم می‌خورد که به طور کامل بررسی می کنیم.

لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021

ورژن پلیری

در نسخه پلیری، جنس پارچه از پلی استر درجه یکه. کیفیت تمامی لباس‌های پلیری درجه A++ است. بالاترین کیفیت از ست‌های ورزشی فوتبالیه. نوع پارچه استفاده شده در این پیراهن از نوع سوزنیه. این نوع پارچه‌ها باعث افزایش گردش هوا شده و افراد به هنگام ورزش کردن کمتر عرق می‌کنند. البته فراموش نکنید که وزن و ضخامت پارچه هم در نسخه پلیری فرق دارد. وزن سبک و پارچه نازک از ویژگی‌های بارز لباس پلیری یونایتد 2021 است. گذشته از این، قواره لباس هم کوچکه.

در تمامی بازی‌های اروپایی بر روی آستین هیچ گونه تبلیغی وجود ندارد و بجای آن از تگ رسپکت بر روی آستین استفاده می‌کنند. به همین علت بر روی لباس‌های پلیری تبلیغات وجود ندارد مگر در موارد استثنا؛ ممکن است یک سری از لباس‌های پلیری که موجود می‌کنیم، بر روی آستین تبلیغات داشته باشد.

لوگوهای ژلاتینی و حاشیه هلالی پایین لباس یونایتد دومین ویژگی بارز است که به راحتی بر روی لباس دیده می‌شود.

لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021

ورژن هواداری

در نسخه هواداری، جنس پارچه از پلی استر درجه یکه. خب گفتیم پلیری هم از جنس پلی استر درجه یکه، پس چه تفاوتی بین این دوتا ورژن از نظر جنس پارچه وجود داره؟ جنس پارچه هواداری تنها یک درجه پایین‌تر از پلیری‌هاست. این پارچه وزن سنگین‌تر و ضخامت بیشتری نسبت به پارچه پلیری داشته و به صورت سوزنی هم نیست. لوگوی روی لباس هواداری یونایتد 2021 به صورت گلدوزی شده است که دوام بالایی دارد. توجه داشته باشید که قواره لباس آزاده.

در لباس هواداری، یک گرافیک ظریف از کلمه manchesterunited سرتاسر لباس به صورت محو دیده می‌شود. از نظر ما این کلمه باعث زیبایی هرچه تمام‌تر پیراهن شده است.

پیراهن و شورت منچستریونایتد 2021 از چه ورژنی است؟

پیراهن و شورت یونایتد 2021 که در سایت سه سوت اسپرت موجوده از ورژن هواداریه. جنس این پیراهن و شورت از پلی استره ولی تنها تفاوت این ست ورزشی با پیراهن تک هواداری در کیفیت پارچه است. تمامی ظرافت و الگوی گرافیکی که در لباس تک هواداری مشاهده کردید در پیراهن و شورت هم وجود داره و تنها کیفیت پارچه یک درجه پایین‌تره.

لباس هواداری و پلیری اول منچستریونایتد 2021

کدوم لباس رو بگیرم؟

با توجه به سه مدل ورژن موجود از پیراهن یونایتد، ممکنه دچار سردرگمی در انتخاب شوید. پیراهن و شورت مخصوص افرادیه که میخوان ورزش کنند و لباس ورزشی رو مدام می‌شورن. چون لوگوی روی لباس هواداری، گلدوزی شده است، در نتیجه در حین شستشو هیچ وقت کنده نمی‌شود.

پیراهن تک هواداری برای آن دسته از افرادی مناسبه که علاقه‌مند به لباس‌های آزاد هستند. همچنین اگر اندام ورزشکاری ندارید و اضافه وزن هم دارید باید هواداری بپوشید.

پیراهن تک پلیری چون قواره کوچک‌تری نسبت به هواداری داره برای افرادی مناسبه که جذب و اندامی می‌پوشند و اضافه وزن هم ندارند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که قیمت پلیری‌ بالاتر از هواداریه و ممکنه همه افراد توانایی خرید این نوع ورژن را نداشته باشند.

دوام کدوم لباس بالاتره؟

مهم نیست شما لباس پلیری بگیرید یا هواداری، اگر نکات شستشو را رعایت نکنید لباس دوام بالایی نخواهد داشت. اگر اهل پوشیدن لباس ورزشی باشید، به خوبی می‌دانید که نباید داخل ماشین لباسشویی بندازید. باید لباس را برعکس کرده و درون یک تشت آب سرد و با دست بشویید. اگر اطلاعات بیشتری لازم دارید حتما نحوه شستشوی لباس ورزشی را به دقت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =