فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی بر روی لباس‌های پلیری

فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی

فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی بر روی لباس‌های پلیری، چیست؟

تا به حال شده لباس پلیری بگیرید ولی لوگوهای روی آن ژلاتینی نباشد؟ در این شرایط اولین سوالی که ذهن‌تان را درگیر می‌کند اینه که فروشنده سر شما را کلاه گذاشته و لباس هواداری را بجای لباس پلیری به شما فروخته است. اما این یک تصور غلطه! قبل از آنکه فکر کلاه‌برداری و تقلبی بودن لباس به ذهن‌تان برسد، ابتدا پیشنهاد میکنیم مقاله “فرق لباس پلیری و هواداری” را به دقت مطالعه کنید. سپس، در ادامه همراه ما باشید تا فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی بر روی لباس‌های پلیری را بررسی کنیم.

لوگوی لباس پلیری ژلاتینی است!

اگر از یک هوادار که اهل خرید لباس فوتبالی باشد، فرق لباس پلیری و هواداری را بپرسید، قطع به یقین پنج دقیقه برای‌تان وقت می‌گذارد و توضیحات کاملی را ارائه می‌دهد. به طور خلاصه، لوگوهای ژلاتینی، جنس پارچه سبک، کیفیت A++ و قواره کوچک‌تر از ویژگی‌های بارز همه لباس‌های پلیریست.

فرقی ندارد که کیت فوتبالی پلیری شما متعلق به کدام برنده، در هر صورت باید این 4 ویژگی را داشته باشند. اما در مقابل لباس هواداری، لوگوی گلدوزی شده، جنس پارچه سنگین، کیفیت A+ و قواره بزرگتری نسبت به پلیری‌ها دارند. به همین راحتی شما می‌توانید فرق لباس پلیری و هواداری را تشخیص دهید.

برخی از لباس‌های پلیری لوگوی برچسبی  دارند.

برخی از لباس‌های پلیری لوگوی ژلاتینی ندارند. یعنی چی؟ همانطور که در بالا اشاره کردیم، تمامی لباس‌های پلیری باید لوگوی ژلاتینی داشته باشند. گاهی ممکن است بجای استفاده از آن از لوگوهای برچسبی استفاده کنند. پلیری اول پاریسنت ژرمن، پلیری اول تیم ملی ایتالیا و پلیری دوم بارسلونا نمونه‌های موجود در سایت هستند که لوگوی برند و باشگاه نیز به صورت ژلاتینی نیست. روی نام هر یک از لباس‌ها کلیک کنید تا جزئیات بیشتری از آن‌ها را مشاهده کنید.

نکته مهم: مهم نیست لباس پلیری یا هواداری باشد، در هر صورت اسپانسرهای موجود بر روی پیراهن همگی به صورت برچسبی یا از نوع رول‌های حرارتی هستند. پس هیچ‌گاه جنس چاپ اسپانسر ملاک تشخیص هواداری و پلیری نیست.

فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی

منظور از لوگوی برچسبی چیست؟

به عکس بالا خوب دقت کنید. بدون آنکه جنس آن‌ها را مشخص کنم، خودتان متوجه تفاوت لوگوها می‌شوید. لوگوی سمت چپی یک نمونه لوگوی ژلاتینی و لوگوی سمت راستی یک نمونه لوگوی برچسبیه که هر دوی آن متعلق به تیم ملی ایتالیاست. لوگوهای ژلاتینی همانطور که از نام آن‌ها پیداست، خاصیت ژله‌ای داشته که بر روی لباس حالت برجستگی دارد و جزئیات به صورت دقیق بر روی آن کشیده شده است. در مقابل لوگوهای برچسبی، برجستگی ژلاتینی را نداشته و همچنین جزئیات لوگو در آن رعایت نشده است.

فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی

برچسبی یا پرسی؟

گفتیم که برخی از لباس‌های پلیری ممکنه لوگوی برچسبی داشته باشند. در بسیاری از موارد برای آنکه کیفیت لوگوهای برچسبی را بالا ببرند، از لوگوهای مخملی برجسته استفاده می‌کنند که بر روی لباس پرس می‌شوند. به همین علت به آن لوگوی پرسی نیز می‌گویند. در نگاه اول به تصاویر بالا، شاید با خودتان بگویید که لوگوهای پرسی همانند لوگوهای هواداریست با این تفاوت که بر روی لباس دوخته نشده‌اند.

کمی به تصاویر دقت کنید! متوجه می‌شوید که لوگو‌ها برجستگی لازم را داشته و مخملی بودن آن‌ها باعث افزایش کیفیت و طول عمر لوگوها شده است. پس با این تفاصیر، هر دو لوگوی ژلاتینی و پرسی دارای برجستگی هستند، با این تفاوت که لوگوی پرسی از جنس مخمله. تصاویر بالا لوگوی پلیری دوم بارسلونا و اول پاریسنت ژرمن را نشان داده است. برای مشاهده همه محصولات پلیری با انواع لوگوهای مختلف روی اینجا کلیک کنید.

فرق لوگوی ژلاتینی با برچسبی

آیا لوگوی برچسبی برخی پلیری‌ها، نشان از تقلبی بودن آن‌هاست؟

تمامی محصولات در سایت سه سوت اسپرت، های کپی درجه یک یا دو هستند. به دلیل شرایط اقتصادی و ممنوعیت‌های محصولات وارداتی، امکان اینکه لباس اورجینال موجود کنیم وجود ندارد. به همین علت سعی می‌کنیم محصولات های کپی با کیفیت درجه یک یا دو را در پایین‌ترین قیمت ممکن برای‌تان موجود کنیم.

تمامی لباس‌ها از کشور‌های مختلفی تامین می‌شوند که همین عامل باعث شده تا لوگوی برخی از لباس‌های پلیری ژلاتینی نباشد اما این موضوع هیچ تاثیری در کیفیت کلی پیراهن ندارد. و تنها فرق آن‌ها با دیگر لباس‌های پلیری در نوع لوگوی آن‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + چهارده =