لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ رونمایی شد!!!

لباس چهارم یوونتوس 2020

لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ رونمایی شد!!!

چه سالی شده امسال که همه کمپانی های بزرگ دنیا تحولات بزرگی در طراحی لباس های تیم به وجود آوردن، اصلا باورتون میشه که لباس چهارم برای یه تیم طراحی بشه؟؟؟ بله، امسال آدیداس تمام خلاقیت خودشو به خرج داده و دست به یه شاهکار جدید زده البته اینم بگم که در این طراحی آدیداس تنها نبوده. هنوز طرفدارای این تیم در حیرت طراحی لباس اول یوونتوس بودند که دوباره آدیداس با همکاری برند PALACE ( برند انگلیسی تولید کننده اسکیت ) دست به طراحی لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ زدند.

نوع این طراحی به قدری جلب توجه می کنه که حتی اگه فوتبالی هم نباشی دلت می خواد یه دونه از اینا برای خودت بخری. در دیدار هفته دهم سری آ مقابل جنوا این لباس به طور رسمی رونمایی شد و همه را شگفت زده کرد. اما واقعا راز جذابیت این طراحی لباس چیست؟

لینک خرید این مستقیم لباس چهارم یوونتوس  از سه سوت اسپورت

طرح کلی لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ از چه چیزی الهام گرفته شده است؟

اصلا فک نمی کردم که همکاری دو تا برند آدیداس و PALACE منجر به تولید یه لباس جذاب با طراحی فوق العاده بشه. باز هم طرح اصلی این لباس از قالب سنتی راه راه سفید و مشکی الهام گرفته است. ولی تغییراتی که در آن به وجود آوردن رو نمی شه نادیده گرفت. طرح زمینه ای لباس دارای یک افکت گرافیکی است وقتی نوار های لباس به سمت پایین کشیده می شوند با همان افکت گرافیکی محو می شوند. همین طرح بر روی جوراب های این کیت کشیده شده، اما در بخش های جلویی پیراهن و هر قسمتی که دارای زمینه سفید است یک طرح خاکستری محو به چشم می خورد.

در واقع اگه بخوام خیلی کلی بررسی کنم آدیداس و PALACE سعی کردند تمام زمینه لباس را با طراحی های گرافیکی بپوشانند، یعنی هیچ قسمت ساده و بدون طرحی توی لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ مشاهده نمی کنید.

لباس چهارم یوونتوس 2020

سرشانه های لباس دارای سه خط مشکی که همان نماد معروف آدیداس بوده کشیده شده است، در قسمت یقه لباس از یک نوار سفید گرد استفاده کرده اند، که خوشبختانه هیچ گونه طرح خاصی برای این قسمت در نظر نگرفته اند. اگر به آستین های لباس دقت کنید، می بینید که در آستین سمت راست یک نوار فسسفری ولی در حاشیه آستین سمت چپ یک نوار رنگ نارنجی کشیده شده. در کل ترکیب دو رنگ فسفری و نارنجی باعث جذابیت بیشتر این طراح شده است.

لباس چهارم یوونتوس 2020

لوگو های موجود در لباس به چه صورت طراحی شده اند؟

خب بریم به سراغ لوگو های موجود در لباس که در همه لباس های باشگاهی وجود دارند. باز هم با کمی دقت بر روی لباس متوجه می شوید که لوگوی باشگاه، لوگوی برند آدیداس و اسم و شماره بازیکنان به رنگ فسفری بر روی لباس درج شده اند، اما لوگوی برند PALACE به رنگ نارنجی در زیر برند آدیداس خودنمایی می کند. ولی در طراحی شورت این پیراهن از رنگ سفید ساده استفاده کرده اند که در کنار آن سه خط مشکی وجود دارد. باز هم شماره و برند آدیداس به رنگ فسفری ولی برند PALACE  به رنگ نارنجی زیر لوگوی آدیداس حک شده است. ترکیب رنگ فسفری و نارنجی در زمینه ای با طراحی سفید و مشکی باعث شده تا لباس بییشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد.

همانطور که متوجه شدید همکاری دو برند آدیداس و PALACE منجر به خلق لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ با طراحی خارق العاده شده است. هیچ وقت نباید خلاقیت طراحان برند های بزرگ دنیا را دست کم بگیرید.

1 دیدگاه برای “لباس چهارم یوونتوس ۲۰۲۰ رونمایی شد!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *