چرا لباس چهارم اینتر 2021 غیر قابل پوشیدن است؟

لباس چهارم اینتر 2021

چرا لباس چهارم اینتر 2021 غیر قابل پوشیدن است؟

بعد از رونمایی از لباس چهارم اینتر 2021 بحث‌های زیادی به وجود آمد. در واقع طرح و الگوی گرافیکی روی این پیراهن باعث به وجود آمدن جنجال‌های زیادی شد. فقط 3 دقیقه از وقتتان را در کنار ما باشید تا کامل جنجال‌های رونمایی از کیت چهارم اینتر را بررسی کنیم.

متفاوت‌ترین الگوی گرافیکی نایک برای لباس چهارم اینتر 2021

در فصل 2021-2020 با طرح‌های متفاوتی روبرو شدیم اما به جرئت می‌توان گفت که نایک تمام خلاقیت خود را برای لباس چهارم اینترمیلان خرج کرده است. استفاده از چهار ترکیب رنگ زرد، مشکی، آبی و سفید همراه با خطوط عمودی و دوار یک پیراهن متفاوت را به وجود آورده است که باب سلیقه همه هواداران نیست.

لباس چهارم اینتر 2021

نظرات کاربران

نظرات مخالف و موافقی را در رابطه با این کیت وجود دارد. جالب‌ترین نظری که در این رابطه شنیدیم ” شبیه دفتر نقاشی شده” و “نایک طراح کم آورده قیمه‌ها رو ریخته تو ماستا” اما خب در مقابل خیلی از هواداران اینتر این طرح رو دوست داشتن و از آن به عنوان یک کیت کلاسیک مدرن یاد می‌کنند. نظر شما چیه؟

لباس چهارم اینتر 2021

الهام گرفته از پیراهن کلاسیک!

شاید باورتان نشود ولی لباس چهارم اینتر 2021 در واقع از طرح  پیراهن دوم 1998-1997 الهام گرفته شده است که دارای یک نوار عمودی در سمت چپ بود. وقتی رونالدو اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند، این لباس را پوشید. وی در پایان فصل در 47 بازی 34 گل به ثمر رساند.

لباس چهارم اینتر 2021

حتی لوگوی اینتر هم تغییر کرد!

از طراحی‌های نامتعارف در این پیراهن می‌توان به محل قرار گرفتن اسپانسر اشاره کرد. لوگوی پیرلی به رنگ زرد و به صورت عمودی در زیر لوگوی اینتر بر روی نوار مشکی  قرار گرفته است. لباس چهارم اینتر 2021 اولین پیراهنیه که اسپانسر آن در حاشیه و به صورت عمودی قرار گرفته است. البته به جز این مورد، لوگوی جدید اینتر با این پیراهن رونمایی شد.

لباس چهارم اینتر 2021

چرا لباس چهارم اینتر 2021 غیر قابل پوشیدن است؟

به گفته رسانه‌های ایتالیایی بر اساس قوانین لباس و تجهیزات سری آ ایتالیا، به احتمال زیاد اینتر قادر به پوشیدن این پیراهن نیست. طبق یکی از این بندها، لباس سری آ نباید بیشتر از سه رنگ داشته باشد، البته توجه داشته باشید که این بند شامل اسپانسرها، شماره، نام و سایر نوشته های اضافه شده به لباس نیست. فقط طرح اصلی لباس شامل این بند می‌شود.

لباس چهارم اینتر 2021

در پیراهن‌هایی که دارای سه ترکیب رنگ هستند، باید یکی از آنها رنگ اصلی باشد تا عمده فضای پیراهن یا شورت را تشکیل دهد و دو رنگ دیگر باید به عنوان رنگ مکمل یا به عنوان رنگ جزئیات از آن استفاده شود.

رنگ چهارم تنها می‌تواند شامل  نام، شماره، اسپانسر و یا عناصر تزئینی جزئی باشد.

منبع: فوتی هدلاین

نظرتان را این زیر بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 5 =