دو نوع الگوی طراحی در لباس اول چلسی 2022

چرا نایک باید از دو نوع الگوی طراحی استفاده کند؟

لباس اول چلسی 2022 با یک طرح عجیب از نایک رونمایی شد. قبل از اینکه مطالبش را بخوانید اول نگاه کوتاهی به عکس‌های این پیراهن بیندازید؛ شما را یاد چه چیزی می‌اندازد؟

لباس اول چلسی 2022

لباس اول چلسی 2022

چرا  نایک باید از دو نوع الگوی طراحی استفاده کند؟

یکی از بزرگ‌ترین انتقادهایی که بعد از رونمایی از لباس اول چلسی 2022 وارد شده است، اینه که چرا نایک باید از دو الگوی طراحی برای یک لباس استفاده کند؟ طرح زیگزاگ در سمت چپ و طرح شطرنجی در قسمت راست پیراهن دیده می‌شود.

لباس اول چلسی 2022

لباس اول چلسی 2022

نایک هنوز هیچ دلیل منطقی‌ای برای استفاده از این دو طرح اعلام نکرده است. از نظر بسیاری از هواداران و منتقدین طراحی لباس، استفاده از دو طرح با الگوی گرافیکی متفاوت باعث به وجود آمدن خطای دید در چشم شده و در طولانی مدت سبب خستگی چشم‌ها می‌شود. این موضوع برای بازیکنان اهمیت بسیاری دارد. چراکه ممکنه در حین بازی تمرکز بازیکنان را بهم بریزد.

لباس اول چلسی 2022

ترکیب رنگ زرد و آبی در لباس اول چلسی 2022

با وجود این الگوی گرافیکی جنجال برانگیز، از رنگ زرد برای حاشیه پیراهن و لوگوی نایک استفاده کرده‌اند. اگر فوتبالی باشید، متوجه می‌شوید که باشگاه چلسی از رنگ زرد برای طراحی رنگ زمینه‌ای لباس دوم خود در طول تاریخ استفاده کرده است؛ پس استفاده از این رنگ دور از انتظار نبود. عکس بالا لباس‌های زرد رنگ چلسی در طول تاریخ را نشان می‌دهد.

منبع: فوتی هدلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =