لباس چهارم بارسلونا 2021 رونمایی شد!

لباس چهارم بارسلونا 2021

لباس چهارم بارسلونا 2021 رونمایی شد!

لباس چهارم بارسلونا با اسپانسر راکوتان Rakuten و توسط برند نایک برای فصل 2021 رونمایی شد. این خبر توسط روزنامه محلی Joan Vehils منتشر شد. این روزنامه محلی مدعی شده که چهار خطوطی که بر روی لباس دیده می‌شود، زیباتر از آن عکسی است که عکاسان از این کیت گرفته‌اند. به دلیل اینکه عکسی که منتشر شده نتوانسته زیبایی هرچه تمام‌تر لباس را به نمایش بگذارد.

نایک برای طراحی پیراهن چهارم دست به خلاقیت زده و برای اولین بار یک طراحی منحصربه فرد و غیرمعمول را ارائه کرده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، نوار‌های بلوگرانا Blaugrana همراه با پرچم کاتالان ترکیب شده است.

طراحی ظاهری

این لباس دارای زمینه آبی رنگه که دو خط قرمز در جلو و پشت لباس دیده می‌شود. توجه داشته باشید که نوار قرمز به سمت پایین پیراهن که کشیده شده به 5 نوار زرد و 4 نوار قرمز محو می‌شود. گذشته از این، لوگوی باشگاه، برند نایک، اسپانسر و دور یقه لباس به رنگ طلایی به چشم می‌خورد.

به جرئت می‌توان گفت که بعد از طراحی لباس دوم و سوم بارسلونا، لباس چهارم این باشگاه، یک شگفتی دیگری از نایک است. استفاده از ترکیب رنگ صورتی و سبز بر روی لباس سوم، اغلب هواداران را دلخور کرده بود. در حقیقت عده‌ کمی از هواداران با این ترکیب رنگ موافق بودند. نایک با رونمایی از لباس چهارم توانست نظر هواداران را به خود برگرداند و موافقت آنان در این نوع طراحی را جلب کند.

لباس چهارم بارسلونا 2021

نکته قابل توجه برای همه افراد، نوع خلاقیت نایک بود. ترکیب پرچم کاتالونیا با دو رنگ آبی و اناری (نماد باشگاه بارسلونا) نقطه قورت این خلاقیت است. برخی از منابع مدعی هستند که قراره این پیراهن در بازی الکلاسیکو مقابل رئال مادرید پوشیده شود.

لباس چهارم بارسلونا 2021

مجموعه سه سوت اسپرت در تلاش است تا هر چه زودتر این پیراهن را موجود کرده تا شما بتوانید آن را در بازی بعدی الکلاسیکو بپوشید. به محض اینکه موجود کنیم، در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام، اینستاگرام، توییتر) اطلاع رسانی می‌کنیم. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر با ما در شبکه‌های اجتماعی همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =