اولین طرح سه بعدی برای لباس اول آرسنال 2021

طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021

اولین طرح سه بعدی برای لباس اول آرسنال 2021

باشگاه آرسنال امسال نیز در کنار برند آدیداس باقی ماند و کیت‌های خلاقانه‌ای را برای بازیکنان این باشگاه طراحی کرده‌ است. لباس اول آرسنال، لباس دوم آرسنال از جمله نمونه طرح‌های بی‌نظیر این برنده. اما اگر نایک به آرسنال باز می‌گشت آیا باز هم طراحی لباس‌ها به همین زیبایی بود، یا خیر؟ آیا طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021 به عنوان لباس اول تایید می‌شد؟

 Settpace و ledgraphics دو نمونه از طراحان مطرح در زمینه طراحی لباس‌های کانسپت فوتبالی هستند. این دو طراح ادعا کرده‌اند که اگر نایک به آرسنال باز می‌گشت طرح قابل توجهی برای لباس‌های آرسنال میزد. برای نمونه به لباس اول کانسپت آرسنال 2021 توسط نایک می‌پردازیم:

طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021

ترکیب اصلی هیچ تفاوتی با لباس امسال ندارد. زمینه قرمز رنگ در پشت و جلو لباس همراه با آستین‌های سفید رنگ یک قالب اصلی برای لباس اول آرسنال است. اما نکته قابل توجه در طراحی این کیت، جزئیات ظریفیست که به صورت سه بعدی با تناسب و مفهوم خاصی کنار هم قرار گرفته‌اند.

طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021

اگر کمی به لباس دقت کنید متوجه می‌شوید که حاشیه کناری پیراهن از الگوی گرافیکی نایک (مخصوص سال 2021) بهره برده اما قسمت میانی کیت یک الگوی قلم مویی به چشم می‌خورد. نکته قابل توجه و منحصربه فردی که این کیت را جذاب‌تر نشان می‌دهد، تنها الگوی 3 بعدی و برجسته‌ روی پیراهن است. این الگو لوگوی برند نایک و باشگاه آرسنال را نیز تحت الشعاع قرار داده و یک نمای زیبایی به آن بخشیده است.

طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021

طرح اصلی لباس اول آرسنال توسط برند آدیداس

طرحی که امسال برند آدیداس برای لباس اول آرسنال طراحی کرده از خطوط شکسته درهم تنیده قرمز و مشکی (متناسب با رنگ زمینه) طراحی و تولید شده است. بعد از رونمایی از لباس کانسپت آرسنال، موافقت و مخالفت‌های زیادی در رابطه با این پیراهن از طرف هواداران اعلام شد. اما بخش عمده‌ای از نظرات هواداران، مخالف بودند. بنظر شما طرح سه بعدی لباس اول آرسنال 2021 قشنگ‌تره یا طرح اصلی؟!

2 دیدگاه برای “اولین طرح سه بعدی برای لباس اول آرسنال 2021

    • زینب امینی گفته:

      سلام وقتتون بخیر
      بله ما هم با شما هم نظریم. این فصل نایک هیچ خلاقیتی از خودش نشون نداده و از یک قالب گرافیکی برای همه تیم ها استفاده کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =