لباس سوم مارسی 21-20 رونمایی شد!

لباس سوم مارسی 21-20

لباس سوم مارسی 21-20 رونمایی شد!

برند پوما بعد از رونمایی هر کیت فوتبالی، هواداران خود را شگفت زده می‌کند. بعد از آنکه لباس اول مارسی (به طور کامل نقد کردیم) رونمایی شد؛ اکثر هواداران تصور کردند که پوما از طرح‌های ساده برای باشگاه مارسی در سال 2021 استفاده می‌کند اما این پایان ماجرا نیست؛ چرا که بعد از رونمایی از لباس دوم مارسی (همین الان نقد تخصصی این کیت را بخوانید) خلاقیت پوما، چشم همه هواداران را دوباره به خود جلب کرد. در نتیجه انتظارها از این برند بزرگ پوشاک دو برابر شد. لباس سوم مارسی به صورت رسمی رونمایی شد. حتی اگر هوادار مارسی هم نباشید، با دیدن کیت سوم این باشگاه، خواهان پوشیدن آن می‌شوید.

لباس سوم مارسی 21-20

طرح لباس سوم مارسی 21-20 چیست؟

پوما امسال روی فرهنگ و هنر هر کشور دست گذاشته و قصد کرده است با طراحی‌های متفاوت، یک فرهنگ را به زیبایی هرچه تمام‌تر به رخ دنیای فوتبال بکشد. اگر برای بار اول لباس سوم مارسی را از نزدیک مشاهده کنید، خطوط منحنی چرخشی همراه با رنگ‌های آبی تیره و روشن در هم تنیده مشاهده می‌کنید. آیا این منحنی‌های چرخشی از خلاقیت طراحان مد و پوشاک برند پوما سرچشمه گرفته یا برگرفته از فرهنگ و هنر شهر مارسی است؟

لباس سوم مارسی 21-20

جالب است بدانید…

لباس سوم مارسی با این طرح گرافیکی، عمیقا ادای احترام خود را به شهر مارسی نشان می‌دهد. نوع گرافیک چرخشی که در قسمت جلویی این پیراهن با دو ترکیب رنگ آبی روشن و تیره دیده می‌شود، در حقیقت برگرفته از رقص هیپ هاپ است. در این نوع رقص، فرد کف دست خود را بر روی زمین گذاشته و بر روی یک یا دو دست خود شروع به چرخیدن می‌کند. در نتیجه این نوع چرخش به صورت یگ گرافیک خاص بر روی لباس کشیده شده است.

هیپ هاپ یک نوع رقص منحصربه فرد در شهر مارسی است. در حالی که سایر شهرها ممکنه فرهنگ ایالات متحده را دنبال کنند، رپرهای مارسی به جای آن از ژانر موسیقی، برای ترویج فرهنگ محلی خود استفاده می‌کنند. به نقل از گروه رپ افسانه‌ای IAM که گفته است: “فرهنگ احترام وجود دارد، ما همه مارسی‌ای هستیم”.

لباس سوم مارسی 21-20

نظر برخی از هواداران

بعد از رونمایی از پیراهن باشگاه مارسی نظرات مختلفی درباره این کیت زده شده که به اختصار می‌خوانیم:

  1. IAM فوق العاده بود. خوشحالم که رقص این تیم روی این پیراهن کشیده شده است.
  2. خیلی لباس قشنگی شده، فقط باید ببینیم توی تن چجوری میشینه.
  3. این تغییر رنگ لوگو روی پیراهن خیلی جنجال برانگیز شده است.
  4. کاش میشد پشت پیراهن هم طرح میزدن.
  5. بنظرم اگه خطوط افقی روی پیراهن نبود، طرح لباس بهتر دیده میشد.
  6. لباس‌های فصل آینده مارسی یک مجموعه بی عیب و نقصه، تا الان هر لباسی که دیدیم، بهترین مجموعه فوتبال اروپا در فصل آینده بوده، 3 کیت مارسی فوق العاده هستن.

به زودی لباس سوم مارسی در سایت سه سوت اسپرت موجود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =