اسپانسر اصلی لباس اول لسترسیتی 21-20 کدام است؟

لباس اول لسترسیتی 21-20

اسپانسر اصلی لباس اول لسترسیتی 21-20 کدام است؟

بعد از رونمایی از لباس اول لسترسیتی 21-20 شبهات زیادی درباره اسپانسر این لباس به وجود آمد. همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، لباس لسترسیتی با اسپانسر “Thailand Smiles With You” رونمایی شده است. گروه بین المللی King Power و باشگاه لسترسیتی با سازمان گردشگری تایلند برای اسپانسرینگ جدید، به توافق رسیده‌اند. بعد از این قرارداد اسپانسر روی لباس لسترسیتی 21-20 به ‘Thailand Smiles With You’ تغییر کرد. اما بر روی لباس‌های هواداری همچنان اسپانسر King Power چاپ می‌شود.

لباس اول لسترسیتی 21-20

 

تغییر اسپانسر چه هدفی در پی داشت؟

اولین سوالی که ذهن هواداران را درگیر می‌کند، این است که دلیل تغییر اسپانسر چه بود؛ هدف اصلی این برنامه در حقیقت، حمایت از بهبود تایلند از بیماری همه گیر ویروس کرونا است. در همین راستا، کینگ پاور “بخش قابل توجهی” از بودجه مالی اسپانسرینگ خود را که احتمالاً شامل مواردی مانند تبلیغات استادیوم، علاوه بر تبلیغات جلوی پیراهن است، به این کمپین اهدا خواهد کرد.

نکته قابل توجه این لباس است که در تمامی مسابقات جام و و بین المللی نام اسپانسر King Power بر روی لباس چاپ می‌شود. این در حالیست که در طول مسابقات داخلی و لیگ اسپانسر “Thailand Smiles With You” دیده می‌شود.

لباس اول لسترسیتی 21-20

طرح کلی پیراهن

آدیداس برای طراحی این پیراهن از رنگ آبی بدون هیچ الگوی گرافیکی برای پس زمینه استفاده کرده است. همانند لباس‌های ملی 2020 که برند آدیداس طراح و تولید کننده آن بوده، این پیراهن نیز دارای یقه هفته که در قسمت سرشانه سه خط سفید رنگ، مهر آدیداس، دیده می‌شود.

برای خرید و مشاهده جزئیات بیشتر لباس لسترسیتی 21-20 همین الان از طریق سایت سه سوت اسپرت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 5 =