سورپرایز پوما برای لباس سوم ایتالیا !!!

لباس سوم ایتالیا

سورپرایز پوما برای لباس سوم ایتالیا !!!

بدون شک لباس سوم ایتالیا به عنوان زیباترین و پر فروش ترین لباس سال شناخته می شود. لباس سوم ایتالیا به نام رنسانس امروز صبح توسط کمپانی پوما رونمایی شد. جذابیت این لباس باعث ترغیب همه افراد به خریدن آن شده، حتی افرادی که طرفدار فوتبال نیستند را به خریدن آن علاقه مند کرده است. اما چه چیزی باعث این همه زیبایی لباس شده؟

طراحی لباس با الهام گرفتن از تاریخ

کمپانی پوما در طراحی لباس سوم تیم ملی ایتالیا خلاقیت خود را به کار برده و از دوره رنسانس الهام گرفته به همین دلیل نام آن را “پیراهن رنسانس” گذاشته اند. بنظر من طراحی این لباس در این فصل یک خیانت بزرگ به ایتالیاست! چون یوفا فقط اجازه استفاده از دو کیت پلیری را به هر تیم می دهد؛ پس در سال 2020 ایتالیا نمی تواند از آن در بازی های خود استفاده کند. ولی خبر خوب اینکه ایتالیا قرار است در بازی مقابل یونان در استادیوم المپیکو با این لباس وارد زمین شود.

لباس سوم ایتالیا

مفهوم طراحی این لباس چیست؟

کیت سبز تیم ملی ایتالیا از دوره رنسانس الهام گرفته و از استعدادهای جوان زیادی تجلیل می کند، که به طور روزافزون قهرمان موفقیت های Azzurri می شوند. یکی از زیبایی های خیره کننده این لباس رنگ سبز آن است، رنگ این کیت در حقیقت به Maglia Verde که یک بار توسط ایتالیا در طول پیروزی 2-0 مقابل آرژانتین در دسامبر سال 1954 در ورزشگاه المپیک رم پوشیده شده است، باز می گردد.

با بررسی دقیق تر متوجه می شوید که کمپانی پوما طراحی سفارشی برای این تیم فراهم کرده است. پیراهن سوم جدید تیم ملی ایتالیا 2020 به رنگ فیروزه ای و لوگوهای طلایی است. بخش جلویی آن از یک الگوی گرافیکی لطیف و الهام گرفته از موزائیک های سنتی پارچه های ایتالیایی و معماری رنسانس است. همچنین آستین های پیراهن با رنگ دریایی و رنگ پرچم ایتالیا روی دکمه های سر آستین طراحی شده است. برای تکمیل لباس سوم ایتالیا از شلوارک و جوراب سبز استفاده کرده اند.

لباس سوم ایتالیا که توسط کمپانی پوما طراحی شده است را می توان به عنوان خلاقانه ترین و زیبا ترین لباس ایتالیا نام برد.

One thought on “سورپرایز پوما برای لباس سوم ایتالیا !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + چهار =