دوست داری کفش رونالدو رو پات کنی؟!

کفش رونالدو

بررسی کفش رونالدو که در سال 2019 پوشیده

کفش رونالدو برای فصل 2020 توسط برند نایک طراحی و تولید شده است که استقبال بی نظیری از این مدل از کتونی‌های ورزشی نایک شده است. حتما قبل از خرید کتونی ورزشی باید اطلاعات لازم درباره نوع طراحی و جنس آن داشته باشید. بریم ببینیم کفش فوتبال استوک‌دار آبی Nike Mercurial چه شکلیه.

کفش رونالدو فقط برای زمین چمن طبیعی مناسبه!

کفش فوتبال استوک‌دار Nike Mercurial های‌کپی درجه یکه که باید روی زمین چمن طبیعی بپوشید، چون که میخ‌هایی که زیر این کفشه روی زمین چمن مصنوعی از بین میره. این مدل، یکی از کفش‌هاییه که رونالدو در سال گذشته پاش کرده. برای آنکه کتونی ورزشی‌تان دوام بالایی داشته باشه پیشنهاد می‌کنیم هیچ گاه بر روی زمین چمن مصنوعی نپوشید.

کفش رونالدو

اصل یا های‌کپی؟

متاسفانه برند نایک هیچ نمایندگی‌­ای در ایران نداره، به همین خاطر تمامی اجناسی که  تحت عنوان برند نایک در سه سوت اسپرت موجود میشه، همگی های‌کپی درجه یکه. کتونی استوک آبی Nike Mercurial هم های‌کپی درجه یک کشور ویتنامه که نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره.

طرح برجسته

اگه روی بدنه این کتونی نایک مرکوریال رو لمس کنید، متوجه میشین که پارچه برجسته‌ و سه بعدیه که طرح کنفی به خودش گرفته. این برجستگی‌ها که به صورت یکدست کل کفش رو در برگرفته باعث میشه بازیکن با هر جای کفش که تصمیم به کنترل توپ بگیره نتیجه یکسانی رو دریافت کنه. اگه بازیکن سرعتی و قدرتی هستید به همچین کتونی نیاز دارید تا به راحتی بتونید بر روی پای خود کنترلش کنید. علاوه بر این، یه کتونی خوب باعث جلوگیری از سرخوردن و پیچ خوردن پای بازیکنان میشه.

کفش رونالدو

بررسی و تحلیل قیمت

قیمت کفش فوتبال استوک‌دار آبی اورجینال Nike Mercurial در اروپا 100 دلار آمریکا برابر1.800.000 تومان در ایران است. به دلیل تحریم‌ها امکان اینکه کفش اورجینال موجود کنیم رو نداریم، ولی های‌کپی این کفش رو به قیمت 760.000 تومان در سایت موجود کردیم.

اگه هر سوالی درباره این کتونی دارید این زیر برامون بنویسید و در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =