طرح ظریفی از آدیداس بر روی لباس سوم رئال مادرید 21-20

لباس سوم رئال مادرید 21-20

طرح ظریفی از آدیداس بر روی لباس سوم رئال مادرید 21-20

امکان نداره لباس سوم رئال مادرید 2021 را ببینید و خواهان آن نشید. آدیداس با این طرح منحصربه فرد احتمالا خواسته با برند پوما رقابت کند. تا به امروز تقریبا تمامی لباس‌های باشگاهی و ملی رونمایی شدند. طبق نظرسنجی‌های انجام شده در بین هواداران فوتبالی، برند پوما بهترین طراحی‌ها را برای لباس‌های فوتبالی انجام داده است. این نظرسنجی همچنان ادامه دارد و باید منتظر بمانیم تا تمامی لباس‌های باشگاهی و ملی رونمایی شوند. آنگاه می‌توان گفت که بهترین برند در طراحی، کدام‌اند.

لباس سوم رئال مادرید 21-20

نکات مهم در طراحی لباس سوم رئال

زمینه لباس سوم رئال تمام مشکیه. طرح ظریف آدیداس، از پشت آستین شروع شده و کل قسمت جلویی لباس را در برگرفته است. در نگاه اول، اکثر هواداران تصور می‌کنند که طراح لباس همانند گل است. آیا واقعا الگوی گرافیکی این یپراهن، آرایش عجیبی از یک طرح گل داره؟

طرح اصلی پیراهن

شهر مادرید با کاشی‌هایی از نقش و نگاره‌های هنر Azulejo زینت داده شده‌اند. آدیداس با ترکیب زیبایی شناسی مدرن و آرایش عجیب و غریب از نقاشی‌های برجسته هنر کاشی Azulejo، یک الگوی منحصربه فردی برای لباس سوم رئال مادرید طراحی کرده است. با این ایده، آدیداس نه تنها اعتبار رئال مادرید را به عنوان موفق‌ترین باشگاه تاریخ فوتبال تکمیل می کند، بلکه یک طراحی آینده نگره که با سنت‌ها و ریشه‌های شهر مرتبط است.

لباس سوم رئال مادرید 21-20

این طرح به رنگ طوسی و به صورت هایلایت قسمت جلویی لباس را در برگرفته است. اما پشت پیراهن، به رنگ مشکیه. لوگوی برند آدیداس، باشگاه رئال و اسپانسر به همراه سه خط کناری پیراهن به رنگ صورتی است.

برای آن دسته از افرادی که تمایل به چاپ اسم و شماره دارند، باید بگویم که هر نوع چاپی با هر فونتی امکان پذیره.

لباس سوم رئال مادرید 21-20

اگر آدیداس به همین خلاقیت‌های خودش ادامه دهد، امکان دارد با برند پوما در یک رقابت تنگاتنگ در طراحی لباس‌های فوتبالی قرار بگیرد.

پیشنهاد ما

سه سوت اسپرت به شما پیشنهاد میدهد که برای یک استایل ورزشی خاص، اسم و شماره چاپ نکنید بهتره، چون خود لباس به حدی تنخور عالی دارد که به تنهایی شما را شیک پوش می‌کند. اما اگر می‌خواهید خاص باشید، از اسم و شماره‌های متفاوت استفاده کنید؛ حتی امکان چاپ شعار و جملات انگلیسی 20هم وجود دارد.

برای خرید لباس سوم رئال 21-20 همین الان از طریق سایت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 4 =