لباس دوم رئال مادرید 2022 رونمایی شد!

لباس دوم رئال مادرید 2022 رونمایی شد!

لباس دوم رئال مادرید 2022 رونمایی شد!

رئال مادرید همیشه جزو آن دسته از تیم‌های پرطرفداری بوده که همه هواداران این تیم منتظر لباس‌های جدید این باشگاه هستند. بعد از رونمایی جنجالی از کیت اول اینترمیلان 2022 حالا نوبت به لباس دوم رئال مادرید رسیده است. دو دقیقه از وقت‌تان را در اختیار ما قرار بدید تا ببینیم برند آدیداس چه شاهکاری برای این باشگاه پرطرفدار طراحی و تولید کرده است.

سه ترکیب رنگ اصلی

امسال آدیداس قصد کرده تا از سه ترکیب رنگ سفید, آبی و نارنجی برای لباس‎‌های رئال استفاده کند. اما چرا این سه ترکیب رنگ؟ طبق بررسی‌هایی که از سایت‌های معتبر انجام دادیم متوجه شدیم که برند بزرگ آدیداس برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره کیت سوم 1998-99, سعی کرده تا از ترکیب رنگ این لباس استفاده کند. به همین علت است که رنگ آبی سلطنتی و نارنجی روشن به زیبایی تمام‌تر روی این کیت نشسته است.

لباس دوم رئال مادرید 2022 رونمایی شد!

طرح اصلی لباس دوم رئال مادرید

زمینه اصلی این پیراهن به رنگ آبی سلطنتی است. سه خط روی سرشانه و دور یقه پیراهن به رنگ نارنجی روشنه ولی لوگوهای برند آدیداس و باشگاه رئال مادرید به رنگ سفید دیده می‌شود. برای حفظ و تعادل این ترکیب رنگ, رنگ اسم و شماره‌ای که بر پشت پیراهن چاپ می‌شود به صورت سفید است. به نظر شما آدیداس تا چه حد در استفاده از این ترکیب رنگ‌ها موفق بوده؟

استفاده از المان‌های تیر و تاج!

اگر کمی به پیراهن دقت کنید متوجه می‌شوید که سرتاسر آن الگوی گرافیکی نقاشی‌های خیابانی به چشم می‌خورد که در آن از المان‌های تیر و تاج استفاده کرده‌اند.
به زودی لباس دوم رئال مادرید 2022 در سایت سه سوت اسپرت موجود خواهد شد!.

منبع: فوتی هدلاین

2 دیدگاه برای “لباس دوم رئال مادرید 2022 رونمایی شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + بیست =