چاپ شماره و اسم دلخواه روی لباس ورزشی

چاپ شماره و اسم دلخواه بر روی لباس ورزشی یکی از نیاز های اصلی هوادارن فوتبال است.آن ها علاقه دارند لباس تیم محبوب خود را با نام و شماره و اسم دلخواه خودشان بر تن کنند.

تجربه نشان داده است چاپ شماره و اسم دلخواه هوادار روی لباس ورزشی که قرار است بر تن کند باعث ایجاد اعتماد به نفس و شور و اشتیاق بیشتری در او برای پوشیدن لباس ورزشی و ورزش کردن خواهد شد.

آیا  امکان چاپ شماره و اسم دلخواه در سه سوت اسپورت وجود دارد؟

کلیه لباس های فوتبالی سه سوت اسپورت بدون اسم و شماره و خام هستند و هیچ لباسی از قبل اسم و شماره اختصاصی ندارد.

بنابر این:

امکان چاپ شماره و اسم دلخواه روی لباس ورزشی که هوادار از سه سوت اسپورت خریداری کرده باشد با فونت اصلی اون باشگاه و بهترین کیفیت ممکن در بازار وجود دارد.

فقط در انتخاب سایز لباس ورزشی خود حتما دقت کنید و در قسمت یادداشت سفارش قد و وزن دقیق خود را برای ما بنویسید زیرا بعد از چاپ شماره و اسم روی لباس امکان تعویض سایز نخواهد بود زیرا لباس شما برای شما اختصاصی شده است و دیگر امکان عودت و تعویض سایز لباس وجود نخواهد داشت.

بدیهی است که اگر اشتباهی در تشخیص سایز شما و یا سایر مشکلات در لباس از طرف سه سوت اسپورت رخ داده باشد تعویض و مرجوع لباس طبق روال همیشگی برای مشتریان سه سوت اسپرت انجام خواهد شد.

کیفیت  و فونت چاپ شماره و اسم ها به چه صورت است؟

چاپ شماره و اسم دلخواه شما را با بهترین کیفیت ممکن در بازار(چاپ با کاتر) بدون محدودیت در شستشو چاپ میکنیم.تمامی شماره و اسم های چاپ شده شما دارای ضمانت2سال ماندگاری است و در صورت صدمه دیدن آن سه سوت اسپورت مبلغ اخذ شده از شما را بابت چاپ شماره و اسم به شما عودت خواهد داد.

نمونه عکس کیفیت و فونت چاپ شماره و اسم هایی که سه سوت اسپورت برای شما میزند

printnumberandname

همچنین لاز م است بدانید که :

اگر سفارش شماره و اسم دلخواه شما برای محصول های پیراهن و شورت ورزشی باشد شماره بر روی شورت های ورزشی هم درج خواهد شد.