نگاهی کوتاه به کفش فوتسال نایک تمپو لجند

کفش فوتسال نایک تمپو

نگاهی کوتاه به کفش فوتسال نایک تمپو لجند

انتخاب یک کتونی ورزشی مناسب به شما کمک میکند تا در حین ورزش کردن و دویدن احساس راحتی داشته باشید. چند نکته مهم درباره کفش فوتسال نایک تمپو لجند Nike Tiempo Legend 8 Academy IC را به طور مختصر برایتان شرح دادیم تا خرید درست و لذت بخشی را تجریه کنید.

کیفیت درجه یک

متاسفانه در ایران، نمی­توان کفش فوتسال اورجینال را به طور قانونی وارد کرد اما به درخواست دوستان سه سوت اسپرتی تونستیم کفش فوتسال تمپو لجند high copy با کیفیت بالا موجود کنیم. قیمت اورجینال این کفش 69 یورو است که تقریبا برابر 1.380.000 تومن میشه. اما قیمت این کفش های کپی در حال حاضر 499.000 تومنه. با توجه به تورم و گرانی‌های اخیر امکان خرید کفش اورجینال هم وجود نداره و به صرفه تره تا یک کفش های کپی با کیفیت بالا خریداری کنید.

کفش فوتسال نایک تمپو

قابلیت کنترل توپ

رویه این کفش دارای برآمدگی‌هایی است که باعث کنترل بهتر توپ می‌شود. علاوه بر این، برآمدگی‌های چند ضلعی باعث زیباتر شدن کفش شده است. کنترل کردن توپ برای فوتبالیست‌ها یکی از مهم ترین عملکردهایی است که باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. در نتیجه یک کفش ورزشی خوب باید به گونه‌ای طراحی شوند که رویه آن قابلیت کنترل توپ رو داشته باشه.

دارای دو ترکیب رنگ

از کفش فوتسال نایک مدل تمپو لجند دو رنگ مشکی و آبی، از سایز 41 تا 45 موجوده. توجه داشته باشید که کناره این کتونی لوگوی برند نایک به رنگ مشکی و سفید دیده میشه، همچنین در کف این کفش هم یک لوگوی کوچک از برند نایک حک شده. سبک، راحت، قابلیت انعطاف بالا از ویژگی‌های بارز این کتونیه که هر فوتبالیستی به این نوع ویژگی‌ها در کتونی های ورزشی خود نیاز داره.

کفش فوتسال نایک تمپو

جلوگیری از سر خوردن بازیکن

زیره این کفش فوتسال دارای برآمدگی‌هایی است که سبب جلوگیری از سرخوردن بازیکن به هنگام دویدن می‌شه. اگر یک بازیکن سرعتی هستید کفش فوتسال نایک مدل تمپو لجند گزینه مناسبیه. بازیکنان سرعتی و قدرتی اگه کفش خوبی نداشته باشند ممکن در حین بازی به زمین بخورند یا پاشون پیچ بخورن. شاید باورتون نشه ولی یکی از دلایلی که باعث آسیب بازیکنان میشه، استفاده از کفش ورزشی نامناسبه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 6 =