لباس اول میلان 2021 رونمایی شد!

لباس اول میلان 2021

لباس اول میلان 2021 رونمایی شد!

لباس اول میلان 2021 توسط پوما رونمایی شد و قراره تو بازی میلان و کالیاری، تو تن بازیکنای میلان دیده بشه. طبق سنت همیشگی لباس اول میلان دارای زمینه مشکی همراه با خطوط عمودی قرمزه و با جزئیاتش هم سفیده. لوگوی برند پوما و نام اسپانسر هم به رنگ سفید روی لباس دیده میشه.

امسال پوما قصد داره تا در طراحی تمامی کیت­های فوتبالی، از فرهنگ و تمدن شهرها و کشورهای تیم­های تحت قراردادش استفاده کنه. پوما با شعار “ساخته شده از فرهنگ و تمدن” لباس­های زیبا و دیدنی رنسانس ایتالیا رو طراحی کرد و این رویه رو تو بقیه لباس­ها هم ادامه داد.

 الگوی گرافیکی ظریفی که بین خطوط قرمز و مشکی کیت رسونری دیده می‌شه، از کفپوش‌های کلیسای جامع میلان یا کلیسای دومو(به مریم مقدس تقدیم شده) الهام گرفته شده. این کلیسا پس از کلیسای سن پیترو، دومین کلیسای بزرگ ایتالیاست و همچنین سومین کلیسای بزرگ جهان محسوب می‌شه.

لباس اول میلان 2021

 

نظر برخی از هواداران

بعد از رونمایی از لباس میلان، برخی از هواداران نظرات خودشون رو راجع به طراحی جدید میلان گفتند که چندتا از این نظرها رو باهم می­خونیم:

  • خیلی طرح قشنگی داره.
  • پوما داره تحول بزرگی توی طراحی لباس باشگاهی ایجاد می­کنه.
  • پوما با این کیت­های اخیرش واقعا کار سختی رو انجام می­ده. ایتالیا، میلان، من سیتی، پالمیراس، همه فوق العاده به نظر می­رسند.
  • طرح لباس منو یاد لباس میلان سال 98/99 انداخت.
  • طرحشو دوست ندارم، آستینش خیلی بده.

برای خرید لباس اول میلان 2021 می­تونید سفارشتون رو از طریق سایت ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =