بررسی لباس Humanrace آدیداس

لباس Humanrace آدیداس

معنی Human Race چیست؟

در فصل 2020-2021 بیشترین باشگاه‌های بزرگ فوتبال، از جمله بایرن‌مونیخ، رئال مادرید، یوونتوس، منچستریونایتد و آرسنال، با برند آدیداس همکاری دارند. البته در فصل‌های پیشین هم با این برند همکاری داشتند و شاهد کیت‌های متنوع و خلاقانه‌ای از آدیداس بوده‌ایم. این بار شاهد همکاری آدیداس با Pharrell Williams (خواننده آمریکایی) هستیم. طرح تمامی این پیراهن‌ها از فصل‌های پیشین الهام گرفته‌اند. علاوه‌بر‌این، الگوی گرافیکی آن‌ها، کاملا با دست طراحی شده است؛ به همین علت به آن Human Race نیز گفته می‌شود.

لباس humanrace یوونتوس 2021

لباس humanrace یوونتوس، الهام گرفته شده از لباس دوم این تیم در فصل 2015/16 است. از یک رنگ صورتی ملایم، دقیقا همان رنگی که در فصل 2015/16 برای لباس دوم این تیم طراحی شده بود، استفاده کرده‌اند. بخش جذاب طراحی این لباس، طراحی با دست بوده که تمامی لوگوها و اسپانسر به صورت چاپ شده هستند. به همین علت جزئیات پیراهن، واضح دیده نمی‌شود.

لباس Humanrace آدیداس

لباس humanrace بایرن مونیخ 2021

لباس humanrace بایرن مونیخ، الهام گرفته شده از لباس اول این تیم از سال 1991 تا 1993 است. سه خط برند آدیداس بجای آنکه در هر دو سرشانه دیده شود، این بار فقط در سمت راست با استفاده از ضربات قلم مو کشیده شده است. این پیراهن نیز دارای رنگ زمینه‌ای قرمز رنگه که لوگوی باشگاه، برند آدیداس و اسپانسر به صورت چاپی هستند. همین موضوع بیانگر، humanrace یا طراحی کامل با دست است.

لباس Humanrace آدیداس

لباس humanrace منچستریونایتد 2021

لباس humanrace منچستریونایتد، یک طرح کاملا متفاوتیه. این پیراهن الهام گرفته شده از لباس دوم این تیم از سال‌ 1990 تا 1992 است. تمام الگوی گرافیکی که به صورت humanrace یا طراحی کامل با دست مشاهده می‌کنید، از دو ترکیب رنگ آبی و سفید استفاده کرده‌اند. به همین علت جزئیات آن اعم از لوگوی باشگاه یونایتد، برند آدیداس و اسپانسر، همگی به صورت چاپی و غیر واضح هستند. یکی از فوق‌العاده‌ترین طرح‌های Pharrell Williams بوده که مورد رضایت و تحسین هواداران فوتبالی قرار گرفته است.

لباس Humanrace آدیداس

لباس humanrace رئال مادرید 2021

لباس humanrace رئال مادرید، گل سرسبده کالکشن Pharrell Williams به حساب می‌آید. علاوه‌بر محبوبیت این تیم بزرگ، نوع طراحی و شباهت عجیب آن به لباس اصلی باعث شده تا هواداران فوتبالی زیادی را به خود جذب کند. این پیراهن از لباس سوم فصل 2014/15 الهام گرفته‌اند. همانند دیگر کالکشن humanrace، این پیراهن با دست طراحی شده، به همین علت جزئیات آن به صورت چاپی است.

لباس Humanrace آدیداس

لباس humanrace آرسنال 2021

لباس humanrace آرسنال، الهام گرفته شده از ” bruised banana”، به معنی موز کبود شده، در سال 1991 است. یکی از متفاوت‌ترین لباس‌هایی است که آدیداس برای توپچی‌ها طراحی کرده، چراکه ترکیب زرد و آبی یک سبز خوش رنگ را به وجود آورده است.

لباس Humanrace آدیداس

تمامی کالکشن humanrace در سایت سه سوت اسپرت موجوده و شما می‌توانید همین آلان سفارش خود را ثبت کنید.
تمامی نظرات شما بررسی و مطالعه می‌شود. حتما نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =