بعد از 4 بار طراحی، لباس اول میلان 2022 رونمایی شد!

لباس اول میلان 2022

بعد از 4 بار طراحی، لباس اول میلان 2022 رونمایی شد!

بلاخره انتظارها به پایان رسید! برند پوما بعد از 4 بار طراحی، در نهایت موفق شد به یک نتیجه قطعی در طراحی لباس اول میلان 2022 برسد.

عکس‌های زیر در واقع طرح‌های کانسپت منتشر شده از لباس اول میلان را نشان می‌دهد.

لباس اول میلان 2022

لباس اول میلان 2022

لباس اول میلان 2022

لباس اول میلان 2022

نظرات برخی کاربران

از همان ابتدا پوما قصد داشت تا خطوط عمودی مشکی و قرمز را در سایزهای مختلف به نمایش بگذارد. این مدل در حقیقت، یک انقلاب بی سابقه در طراحی لباس باشگاه میلان به حساب می‌آید. با این وجود، مورد پسند همه هواداران قرار نگرفته و برخی از آن‌ها نظرات مخالف خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند.

سیمون کریستائو از رادیو روسونری، شباهت پیراهن‌های کانسپت میلان را به لباس اصلی انکار کرد؛ چرا که برخی از هواداران تصور می‌کنند این طرح‌ها بیشتر شبیه بارکد است تا لباس اصلی میلان.

وی در توئیتر گفت: “پیراهن 2022-2021 آث میلان نه بارکدی خواهد بود و نه شبیه آنچه که در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی دیده شده است.” همچنین گفته شده که این کیت مانند “آسمان خراش‌هایی است که در افق میلان بلند می‌شوند.”

خطوط عمودی با عرض‌های متفاوت در لباس اول میلان 2022

بلاخره لباس اول میلان 2022 با خطوط عمودی در عرض‌های متفاوت رونمایی شد. درسته که اسپانسر Emirates در قسمت جلویی لباس دیده نمی‌شود اما با توجه به قرارداد سه ساله‌ای که سال گذشته با باشگاه میلان بسته است، در این فصل نیز باید اسپانسرینگ خود را ادامه دهد.

عکس‌های زیر لباس اول میلان 2022 را نشان می‌دهد. زمینه قرمز همراه با خطوط مشکی رنگ در عرض‌های مختلف طراحی شده است. برخلاف همیشه که این خطوط یکسان بودند، اینبار 5 نوار مشکی در جلوی لباس از عرض به سمت کناره‌های پیراهن کاهش می‌یابد.

لباس اول میلان 2022

لباس اول میلان 2022

آستین‌های این پیراهن تماما قرمزه که در قسمت پایینی آن نوار مشکی رنگ به چشم می‌خورد. در حال حاضر عکس‌های بیشتری از این پیراهن در دسترس نیست. به محض اینکه عکس‌های کامل‌تری از این پیراهن تهیه کنیم، حتما براتون منتشر می‌کنیم.

شما با این طراحی پوما موافقید؟

منبع: فوتی هدلاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =