دختر 9 ساله طراح لباس پوما شد!

طراح لباس پوما

دختر 9 ساله طراح برند پوما شد!

در پی دوران قرنطینه، برند پوما یک مسابقه جذاب برای همه هواداران منچسترسیتی برگزار کرد. در این مسابقه، هواداران باید خودشان یک پیراهن برای باشگاه سیتی طراحی کنند. این فرصت طلایی باعث شد تا استعدادهای زیادی شکوفا شود؛ و اما برنده این مسابقه کیست؟ چه کسی می‌تواند طراح لباس پوما شود؟

کوچک‌ترین طراح جهان

در اوایل ماه می 2021 که این مسابقه برگزار شد، بیش از هزار نفر شرکت کردند. باور می‌کنید که یک دختر 9 ساله از بین بیش از 1,000 نفر برنده شد؟!؟! بله درسته. لوسی بث دختر 9 ساله شهر دوبلین از کشور ایرلند است که توانست در مسابقه “یک کیت طراحی کنید” برند پوما نفر اول شود.

طراح لباس پوما طراح لباس پوما

نگاهی به طرح کیت منچسترسیتی 2021

لوسی بث برای طرح کیت منچسترسیتی 2021 از یک گرادیانت منحصربه فردی استفاده کرده که شامل رنگ‌های آبی آسمانی، سفید و صورتی است. آستین‏های این پیراهن نیز به رنگ آبی و صورتی به چشم می‌خورد اما در مقابل برای لوگوها، اسپانسر و یقه پیراهن از رنگ مشکی استفاده کرده است.

چرا رنگ صورتی؟

این طراح کوچک بیان کرد: ” لباس اول باشگاه سیتی همیشه به رنگ آبی بوده پس این رنگ را حفظ کردم ولی ترجیح دادم از رنگ تندی هم استفاده کنم. به همین خاطر رنگ صورتی را انتخاب کردم. درحال حاضر لباس سیتی دارای خطوط شکسته است منم به همین دلیل خطوط راه راه  رنگی را کنار پیراهن کشیدم.”

طراح لباس پوما

در ادامه بیان کرد:” من از پیروزی در این مسابقه بسیار هیجان زده هستم و هنوز هم نمی‌توانم باور کنم که سرجیو آگوئرو یک ویدیو فقط برای من ساخته است. پوما انتخاب خوبی کرد. نمی توانم باور کنم که طراحی من به یک پیراهن واقعی تبدیل شده است.”

طراح لباس پوما

تعجب هواداران از طراح لباس پوما

بعد از اعلام نتایج و تبدیل این طرح به یک پیراهن واقعی، خیلی از هواداران و منتقدین باور نداشتند که این لباس طرحی از یک دختر 9 سال است. در بین تمامی این نظرات، خیلی از افراد معتقد بودند که این لباس زیباتر از پیراهن‌هایی است که طراحان حرفه‌ای خلق کرده‌اند. حتی به پوما پیشنهاد تولید انبوه این کیت را دادند.

در حال حاضر این پیراهن در سایت سه سوت اسپرت موجود است و شما می‌توانید جزئیات لباس کانسپت منچسترسیتی 2021 را مشاهده کنید.

نظر شما درباره طراح لباس پوما چیست؟ آیا این لباس را می‌پسندید؟

منبع: فوتی هدلاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 1 =