لباس اول بارسلونا 2022 رونمایی شد!

لباس اول بارسلونا 2022

لباس اول بارسلونا 2022 رونمایی شد!

رونمایی از لباس اول بارسلونا 2022 ، یک خبر خوشایند برای همه هواداران این تیم است. لباس فصل 2021-2020 بارسلونا رو دیدید؟ اگر طرح این کیت ورزشی مورد علاقه‌تان نبود، پس حتما با ما همراه باشید تا نگاه کوتاهی به لباس فصل جدیدش بیندازیم، شاید مورد پسندتان واقع شد! فقط دو دقیقه از زمان‌تان را در اختیار ما قرار دهید.

نصف آبی و نصف اناری

همه ما به خوبی می‌دانیم که رنگ اصلی تیم فوتبال بارسلونا، آبی و اناری است. همیشه در طراحی لباس اول استفاده از این دو ترکیب رنگ الزامیست. با نگاه کلی به لباس اول بارسلونا 2022 متوجه می‌شویم که نصف پیراهن آبی و نصف دیگر اناری رنگه.

تیم فوتبال بارسلونا

البته خطوط عمودی در جلو و پشت لباس همچنان حفظ شده و هیچ تغییری نکرده است. عکس‌های منتشر شده نشان می‌دهد که علاوه بر پیراهن، شورت و جوراب ست ورزشی بارسلونا نصف آبی و نصف اناری است.

تیم فوتبال بارسلوناتیم فوتبال بارسلونا

استفاده از لوگو در طراحی پیراهن

نکته قابل تامل در طراحی این لباس ورزشی، استفاده از لوگوی باشگاه بارسلونا در قسمت جلویی لباس است. اگر کمی به آن دقت کنید متوجه می‌شوید که در قسمت بالایی پیراهن الگوی گرافیکی لوگوی باشگاه در ترکیب رنگ آبی و قرمز طراحی شده است. اما ظرافت طراحی را دقیقا در محل قرار گرفتن اسپانسر میبینید؛ دقیقا جایی که دو الگوی گرافیکی از هم جدا شده‌اند، اسپانسر راکوتان نمایان می‌شود. رنگ استفاده شده در اسپانسرها و لوگوی نایک دقیقا همان رنگیست که زمینه اصلی لباس دوم رم 2021 را تشکیل می‌دهد.

تیم فوتبال بارسلونا

 پس اشتباه نکنید! جزئیات پیراهن به رنگ سفید نیست بلکه عاجی کم‌رنگ است.

در حال حاضر کانسپت لباس اول بارسلونا را در سایت سه سوت اسپرت داریم که تنها فرقش با این پیراهن در رنگ آستین‌های لباس است. شما می‌توانید همین الان این لباس ورزشی را از سایت سفارش بدید.

منبع: فوتی هدلاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 11 =