تمامی لباس های ملی یورو 2020

تمامی لباس های ملی یورو 2020

قبل اینکه بازی های یورو 2020 شروع  بشن، همه برند ها و کمپانی های بزرگ دنیا شروع به طراحی لباس ملی برای کشور های مختلف می کنن. با توجه به بررسی هایی که کردم متوجه شدم که چقدر طراحی لباس های ملی یورو 2020 قشنگ و جذابه حتی از لباس های جدیدی که تا الان رونمایی شده بنظرم خیلی شیک تره، البته  هنوز 6 ماه به بازی های یورو 2020 مونده و برخی از تیم ها هنوز لباس مناسب خودشون رو طراحی نکردن، تا الان چهار تا تیم که به بازی های یورو راه پیدا کردند عبارت اند از آلمان، بلژیک، اسپانیا و فرانسه که در حال حاضر خیلی رسمی از کیت های ملی خودشون رونمایی کردن.

خب بریم سر اصل مطلب و ببینیم این کیت های جنجالی که ذهن اکثر طرفدارای فوتبالی رو درگیر کرده چه شکلی هستن.

لباس دوم تیم ملی ایتالیا در یورو 2020

برای ادای احترام به هواداران تیم ایتالیا هم که شده بهتره اول بریم سراغ لباس دوم ملی ایتالیا، چون این دوره از رقابت ها با میزبانی ایتالیا همراه شده. اسپانسر اصلی لباس دوم  ایتالیا برند پوما هست که چند وقت پیش با طراحی کیت سبز ایتالیا توانست افراد زیادی رو شگفت زده کنه. خدایی این کیت سبز یکی از خوشرنگ ترین و جذاب ترین لباس هایی بود که امسال دیدم. سری اولی که این کیت وارد مجموعه سه سوت اسپرت شد، هوادارای فوتبالی یه جوری این لباس رو خریدن که انگار دیگه هیچ لباس باشگاهی دیگه ای توی سه سوت نداریم.

اما در طراحی کیت دوم ملی ایتالیا از رنگ سفید بازمینه هایی همراه با طرح های مدرن و سنتی استفاده کردن که به صورت هایلایت بر روی کل لباس کشیده شده. تقریبا میشه گفت ایتالیا سعی کرده در طراحی دو لباس اخیر خود از طرح های سنتی و مدرن استفاده کنه. بنظرم این دو طرح آخری لباس های ایتالیا یکی از جذاب ترین لباس هایی بود که ایتالیا برای بازیکنان خود فرآهم کرد.

لباس های ملی یورو 2020

لباس تیم ملی آلمان در یورو 2020

بعد از این همه شکستی که آلمان در بازی های اخیر خودش داشت، دیگه باید توی این تورنمنت شرکت میکرد. خوشبختانه ژرمن ها بالاخره تونستن با لباس جدید خودشون که برند آدیداس اونو طراحی کرده مجوز ورود به این مسابقات رو دریافت کنند. مثل همیشه  آلمان قراره با لباس  سفید یکدست همراه با خطوط مشکی که فقط در قسمت جلویی لباس و آستین ها کشیده شده وارد زمین بشه. از خلاقیت های این لباس می توان به سرآستین های اون اشاره کرد که از ترکیب رنگ پرچم این کشور استفاده کردن. علاوه بر این سه خط معروف آدیداس در حاشیه پیراهن ملی آلمان در یورو 2020 وجود دارد.

لباس های ملی یورو 2020

لباس تیم ملی اسپانیا در یورو 2020

طراحان لباس اسپانیا همیشه سعی کردن با طراحی های ساده رضایت هواداران این تیم رو جلب کنن، هیچ وقت ندیدم اسپانیا برای بازیکنان خودش لباس بد طراحی کنه، حتی اگه ساده  هم باشه باز جذابه. امسال برای بازی های یورو آدیداس با استفاده از ترکیب رنگ قرمز زرد یه لباس شیک طراحی کرده که تنها طرح روی آن دو خط عمود برهم است. همچنین سه خط برند آدیداس، لوگوی باشگاه و برند آدیداس با رنگ زرد بر روی لباس حک شده است.

لباس های ملی یورو 2020

لباس تیم ملی بلژیک در یورو 2020

برای بازیکنان تیم ملی بلژیک هم باز آدیداس دست به کار شده و یه لباس جذاب دیگه طراحی کرده. یکی از سیاست های طراحان آدیداس اینه که برای طراحی لباس های ملی کشور ها از ترکیب رنگ های پرچم همون کشور استفاده میکنن. اگه بر روی لباس تیم ملی بلژیک دقت کنید کاملا این حرفو درک میکنید‌، حالا فقط بلژیک نیست برخی از کشور های دیگه هم هستن که دوست دارن ترکیب رنگ پرچم کشورشون روی لباس بازیکنان تیم ملی حک بشه.

در لباس تیم ملی بلژیک در یورو 2020 دور یقه و دور سرآستین  های پیراهن از ترکیب رنگ زرد و مشکی استفاده کردن، ولی رنگ پس زمینه کلی این لباس به رنگ قرمز است. اما طرح گرافیکی جلوی لباس دارای خطوط مشکی و قرمز تیره است. باز هم آدیداس با سه خط مشکی در حاشیه کناری پیراهن خواسته نماد برند خودشو حک کنه.

لباس های ملی یورو 2020

One thought on “تمامی لباس های ملی یورو 2020

  1. هاتف کرمی میگوید:

    مرسی از مقاله کامل و خوبتون خانوم امینی فقط براساس ملی کی موجود میشن؟

    • زینب امینی میگوید:

      خواهش می کنم. به احتمال زیاد به این زودی ها موجود نمیشه و باید منتظر باشید تا نزدیک مسابقات بشه اونوقت حتما لباس های ملی میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفت =